• 13 MAJA 21
  • 0

  Zapisy na lektorat języka obcego dla studentów I roku

  Studencie obecnego I roku!

  W  terminie początek maja 2022 r. odbędą się zapisy na lektorat języka obcego, organizowane przez ACKJ. W zapisach uczestniczą studenci I roku I stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w roku 2021/2022, którzy muszą wybrać lektorat języka obcego realizowany od II roku studiów w roku akademickim 2022/2023 (dotyczy kierunków innych niż neofilologiczne).

  Co musisz zrobić?

  • zaloguj się na platformę: https://e-prodziekan.usz.edu.pl/op/office/login
  • w menu Wybory i deklaracja rat – wybierz komunikat Zapisy na lektorat języka obcego,
  • możesz wybrać tylko jeden język obcy, który chcesz mieć w ramach lektoratu od przyszłego roku 2021/2022; wybierz język zgodny z programem studiów dla Twojego kierunku (najlepiej język, z którego wykonałeś/aś test diagnostyczny)
  • kliknij „zapisz”.

  Do 30 maja 2021 r. nadal możesz zmienić język, jeśli zmienisz zdanie

  KONTAKT – PYTANIA: biuroackj@usz.edu.pl, tel. 444 38 10 (od poniedziałku do piątku w  godz. 9:00 – 14:00).

  Zapisy na lektorat języka obcego dla studentów I roku studiów II stopnia kierunków innych niż neofilologiczne przeprowadza ACKJ. Obędą się one w osobnym terminie. (czerwiec 2022)

  Studenci I roku studiów I i II stopnia kierunków neofilologicznych prowadzonych na Wydziale Humanistycznym, dokonają wyboru języka obcego w ramach zapisów na przedmioty do wyboru i specjalności organizowanych Wydział. Zapisy te odbędą się w dniach: (data wkrótce) 2022 r.

   

   

   

   

  Leave a reply →

Photostream